Add Your Heading Text Here

SYSTEMY IT

Innowacyjne rozwiązania

Zwiększ bezpieczeństwo i ekonomię swojej floty jeszcze bardziej dzięki najnowszym rozwiązaniom.

Prowadzone przez nas szkolenia są wspierane innowacyjnymi rozwiązaniami online. Łączymy analizę danych telemetrycznych z analizą zachowań kierowców, dzięki czemu powstaje unikalny system szkolenia w oparciu o układ: Monitoring parametrów jazdy – kierowca – trener. Dzięki nowym technologiom uzyskujemy lepszy efekt zmiany postaw i zachowań kierowcy. 

Raporty po szkoleniowe

Każdy z kierowców uczestniczących w szkoleniu ma dostęp do swoich wyników szkolenia, może pobrać raport po szkoleniowy. Dodatkowo uczestnicy szkoleń są objęci programem e-learningowym, który umożliwia im utrwalenie i poszerzenie wiedzy zdobytej na szkoleniu.

Program e-learning

Proponujemy program e-learningowy, który pozwoli zapoznać pracowników z zasadami jazdy defensywnej, ekologicznej i/lub pierwszej pomocy w wypadkach drogowych. Proponujemy zarówno programy roczne lub dłuższe, jak i pojedyncze, pełne szkolenia, które w atrakcyjny sposób przybliżają kluczową wiedzę, pozwalająca na zwiększenie bezpieczeństwa naszych podróży.

Szkolenia z analizą danych

We współpracy z firmą telemetryczną oferujemy także możliwość prowadzenia szkoleń wraz z analizą danych – styl jazdy i ekonomia jazdy – danego kierowcy. Proponujemy różne opcje – dłuższą analizę (np. przez miesiąc przed i po szkoleniu) lub pobieranie danych tylko podczas samego szkolenia i praca na nich.

Konkursy dla kierowców

Proponujemy konkursy dla kierowców firmowych – osoby uzyskujące najlepsze wyniki w wynikach telemetrii oraz podczas szkolenia stacjonarnego mogą uzyskać nagrody (gadżety, udział w szkoleniu na torze, inne).

SIEDZIBA FIRMY

IWONA GOLIŃSKA

Top