Add Your Heading Text Here

SAFE DRIVE POLSKA

foto2

To Twój partner, zapewniający kompleksowe usługi w ramach Strategii Zarządzania Bezpieczeństwem i Ekologią Flot Samochodowych (SE&SFM). Naszym celem jest maksymalne bezpieczeństwo Twojej floty i redukcja kosztów jej funkcjonowania.

Wyróżniają nas innowacyjne rozwiązania oraz projekty „szyte” na miarę, czyli dopasowane do potrzeb Klienta.

Naszym celem jest zmniejszenie liczby, czasami bardzo tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych, poprzez uświadamianie uczestnikom programów SD potencjalnych
i rzeczywistych zagrożeń oraz wyposażanie ich taką wiedzę, która pomoże to ryzyko zminimalizować.

Efekty naszych działań to:

Spadek ilości szkód komunikacyjnych na poziomie 20-70%

Ograniczenie ilości spalanego paliwa o 10-25%

Zmiana świadomości kierowców w zakresie safe i eco-drivingu

“Dbamy o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, bo dla nas zdrowie i życie jest bezcenne”.

Nasze wartości:

Bezpieczeństwo

Zadowolenie

Uczciwość

Profesjonalizm

Zaufanie

Rozwój

Nasz zespół:

SAfE DRIVING

Dlaczego warto nas wybrać?

Nad profesjonalizmem oraz rzetelnością świadczonych przez nas usług czuwa zespół wyspecjalizowanych trenerów, od wielu lat projektujących i wdrażających nowoczesne, sprawdzone rozwiązania z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a obecnie także Flotą Samochodową.

Nasz zespół współtworzą specjaliści z dużym doświadczeniem, budowanym sukcesywnie od wielu lat na bazie współpracy z wieloma przedsiębiorstwami polskimi i zagranicznymi. Nasi trenerzy posiadają wszechstronne wielopłaszczyznowe przygotowanie do prowadzenia zajęć z zakresu jazdy defensywnej, jazdy ekologicznej i kształtowania właściwych postaw w ruchu drogowym. Wyższe wykształcenie techniczne i pedagogiczne poparte znajomością metodyki nauczania osób dorosłych oraz wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym skutkuje znakomitymi efektami warsztatów.

Andrzej Jarubas

Absolwent i później wieloletni pracownik naukowy AWF w Krakowie. Metodyk nauczania ruchu, trener sportowy, instruktor nauki jazdy, trener prowadzący wykłady z zakresu jazdy defensywnej oraz szkolenia z zakresu komunikacji. Miłośnik motoryzacji. Od ponad dziesięciu lat jest czynnym trenerem Safe Drive Polska, który rozwija naszą firmę od strony merytorycznej. Samodzielnie i z zespołem prowadzi projekty doradcze i szkoleniowo-rozwojowe jako trener i zewnętrzny doradca. Większość projektów realizowanych przez niego była dedykowana firmom z branży, motoryzacyjnej, paliwowej i FMCG.

Jerzy Smagała

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Czynny instruktor nauki jazdy i instruktor techniki jazdy. Pasjonat motoryzacji i sportów samochodowych. Od 2011 r. kierowca z licencją rajdową stopnia R1. Mistrz Pucharu Peugeot&Citröen 2015 r. 

SIEDZIBA FIRMY

IWONA GOLIŃSKA

Top