Praca

Instruktor techniki jazdy kategorii B, C+E

 Główne cele i zadania:
  • promowanie zachowań podnoszących bezpieczeństwo kierowców;
  • prowadzenie  treningu praktycznego;
  • współpraca z trenerami w zakresie rozwijania programów szkoleniowych;
  • prowadzenie wykładów z zakresu bezpiecznej jazdy samochodem

    Wymagania:

    Wymagania formalne:

  • posiadanie uprawnień instruktora techniki jazdy w zakresie kategorii B, C+E;
  • zainteresowanie motoryzacją (zagadnieniami związanymi z bezpieczną jazdą samochodem);
  • biegła obsługa pakietu MS Office (opcjonalnie);
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Wymagania kompetencyjne:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • kreatywność;
  • respektowanie granic w kontaktach interpersonalnych.

 Oferujemy:

  • ciekawe wyzwania i projekty;
  • poznanie autorskich programów firmy w zakresie podnoszenia poziomu bezpieczeństwa kierowców;
  • pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów;
  • możliwość rozwoju w zakresie przygotowywania i przeprowadzania szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem na adres: biuro@safedrive.com.pl

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SP SD Management Sp. z o.o.  moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych.