O zespole

Nad profesjonalizmem oraz rzetelnością świadczonych przez nas usług czuwa zespół wyspecjalizowanych trenerów, od wielu lat projektujących i wdrażających nowoczesne, sprawdzone rozwiązania z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a obecnie także Flotą Samochodową.

Nasz zespół współtworzą specjaliści z dużym doświadczeniem, budowanym sukcesywnie od wielu lat na bazie współpracy z wieloma przedsiębiorstwami polskimi i zagranicznymi. Nasi trenerzy posiadają wszechstronne wielopłaszczyznowe przygotowanie do prowadzenia zajęć z zakresu jazdy defensywnej, jazdy ekologicznej i kształtowania właściwych postaw w ruchu drogowym. Wyższe wykształcenie techniczne i pedagogiczne poparte znajomością metodyki nauczania osób dorosłych oraz wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym skutkuje znakomitymi efektami warsztatów.

 

Andrzej Jarubas

Absolwent i później wieloletni pracownik naukowy AWF w Krakowie. Metodyk nauczania ruchu, trener sportowy, instruktor nauki jazdy, trener prowadzący wykłady  z zakresu jazdy defensywnej oraz szkolenia z zakresu komunikacji. Miłośnik motoryzacji. Od ponad dziesięciu lat jest czynnym trenerem Safe Drive Polska, który rozwija naszą firmę od strony merytorycznej. Samodzielnie i z zespołem prowadzi projekty doradcze i szkoleniowo-rozwojowe jako trener i zewnętrzny doradca. Większość projektów realizowanych przez niego była dedykowana firmom z branży, motoryzacyjnej, paliwowej i FMCG.

 

Jerzy Smagała


Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Czynny instruktor nauki jazdy i instruktor techniki jazdy. Pasjonat motoryzacji i sportów samochodowych. Od 2011 r. kierowca z licencją rajdową stopnia R1. Mistrz Pucharu Peugeot&Citröen 2015 r.
 

Mirosław Bartuś

Instruktor nauki jazdy i instruktor technik jazdy. Wpisany do bazy doradców CSR w PARP. Niezwykle łatwo nawiązuje kontakt z uczestnikami i w sposób niebanalny przekazuje swoje ogromne doświadczenie. Niegdyś zawodnik i członek zespołu rajdowego. Zainteresowania: jeżeli coś ma silnik jest warte uwagi, sport samochodowy, technika motoryzacyjna.

 

Paweł  Janicki

Absolwent Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Obecnie czynny instruktor nauki jazdy i instruktor techniki jazdy. Miłośnik rajdów samochodowych oraz pensjonat starej motoryzacji.

 

Tadeusz Ślusarz

Absolwent Politechniki Krakowskiej, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Obecnie instruktor nauki jazdy i doskonalenia technik  oraz czynny egzaminator MORD w Krakowie. Przez wiele lat robił oględziny miejsc tragicznych zdarzeń na drodze, teraz uczy jak jeździć, żeby w takich miejscach nie znaleźć się samemu.