Safe Drive Polska_Mentor Bezpiecznej Jazdy

 Safe Drive Polska

  Polecamy!

Specjalistyczne Szkolenie MENTOR

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszym know-how, tworząc specjalistyczny Program Szkoleniowy Mentor.

Program ten dedykujemy Firmom, które we własnym zakresie pragną pracować nad poprawą bezpieczeństwa użytkowników samochodów służbowych.

Mentor kontynuuje działania zewnętrznych firm szkoleniowych w codziennej pracy z kierowcami flotowymi. Samodzielnie przeprowadza diagnozę, określa obszary rozwojowe, wspomaga użytkowników pojazdów firmowych w indywidualnym rozwoju na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

 

   Bezpieczeństwo, które procentuje!

 

Czy powierzając Pracownikowi pojazd służbowy sprawdziłeś jego kompetencje i umiejętnościw zakresie bezpiecznej jazdy?

Zainwestowałeś w szkolenia użytkowników pojazdów służbowych…

Czy monitorujesz kierowców pod kątem przestrzegania zasad bezpiecznej i ekologicznej jazdy, z którymi zapoznali się podczas szkoleń organizowanych  przez Twoją Firmę ?

Skąd wiesz, że Twoi kierowcy przestrzegają procedury i regulaminy dotyczące właściwej eksploatacji pojazdów firmowych?

 

  Przygotowani przez nas Mentorzy:

 

W procesie rekrutacji diagnozują i oceniają poziom kandydatów w zakresie umiejętności bezpiecznej jazdy. Przedstawiają rekomendacje.

W czasie trwania pracy systematycznie oceniają i wspomagają rozwój w zakresie poprawy bezpieczeństwa prowadzenia pojazdów służbowych. 

Motywują użytkowników aut służbowych do defensywnych i proekologicznych zachowań podczas jazdy firmowym samochodem.

Monitorują przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur w zakresie bezpiecznej i ekologicznej eksploatacji pojazdów firmowych.

W swojej pracy posługują się specjalistycznymi narzędziami (karta i tabela ocen), otrzymanymi w trakcie trwania szkolenia.

Poproś nas o ofertę: biuro@safedrive.com.pl

 

 

Safe Drive Polska Sp. z o.o.
Ul. Kudlińskiego 5/2; 30-211 Kraków
TEL: 609 024 639
E-MAIL: biuro@safedrive.com.pl

   Jeśli nie chce Pan/Pani otrzymywać od nas korespondencji, prosimy odpisać na                  wiadomość wpisując w temacie NIE.